Flagi wykonujemy na materiale, który przepuszcza światło, dzięki czemu nadruk jest widoczny po obu stronach przez co ekspozycja flagi jest bardzo efektowna. Materiał lekki i bardzo wytrzymały 100% poliester, gramatura 115g/m3, o szerokości 103, 142, 160 cm.

W przypadku flag wykonanych metodą sublimacji kolory są bardzo wyraźne. Nadaje się do aplikacji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Druk sublimacyjny to druk specjalistycznymi farbami, które pod wpływem podgrzewania (termosublimacji) wnikają głęboko w strukturę materiału łącząc się z nim, co zapewnia odporność na czynniki zewnętrzne i promienie UV. Mogą być wykończone tunelami przelotowymi, które gwarantują idealne naprężenie wiszących reklam, jak również mogą być zaoczkowane, co umożliwia zawieszenie ich na masztach.

Różnorodność zastosowanych materiałów mocujących (tunel , oczka, taśma wzmacniająca, troki, taśmy) pozwala na dopasowanie mocowań do indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie posiadamy również maszty, sportfuny, drzewce, stojaki i inne produkty potrzebne do mocowania flag.

 do góry