Folder reklamowy to najlepszy sposób na promocję własnej firmy w momencie kiedy ilość tekstu oraz grafiki, które chcesz zamieścić nie pozwalają na zastosowanie zwykłej ulotki. Ta forma reklamy umożliwia prezentacje produktów bądź usług oferowanych przez Twoją firmę wraz z ich dokładnymi zdjęciami, specyfikacją czy cennikiem. 

Format oraz sposób składania folderów może być dowolny, jednakże najpopularniejszymi formatami są:

  • A4 - składane na 3

  • A4 - składane do A5

  • A3 - składane do A4

Papier na foldery dobierać należy w zależności od nakładu: im większy jest nakład, tym bardziej opłacalne staje się zastosowanie niższych gramatur papieru.
Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do wydruku, jeżeli bowiem istnieje potrzeba możemy także wykonać projekt graficzny.

W celu podniesienia prestiżu oraz walorów użytkowych materiału reklamowego w naszych projektach korzystamy z rozmaitych metod uszlachetniania. Okładka katalogu reklamowego może być więc pokryta folią matową bądź też błyszczącą, a niektóre ważniejsze elementy graficzne, takie jak np. Logo, mogą zostać wyeksponowane za pomocą lakieru punktowego. Folia błyszcząca posiada wyjątkowe właściwości. które ożywiają kolor oraz chronią folder przed zniszczeniem. Istnieje również możliwość foliowania jedno- jak i dwustronnego, zarówno folią błyszczącą, jak i matową.

 do góry