Banery reklamowe są szczególną formą reklamy, odznaczają się bowiem szczególną mobilnością reklamy, przez co idealnie nadają się do wykorzystywania ich w takich miejscach, jak np. targi, wystawy, ekspozycje czy też giełdy.

Banery mogą mieć formę reklamy stałej lub czasowej, ale ich mobilność wynika przede wszystkim z możliwości ich rolowania, właściwie wielokrotnego.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo bogatą ofertę projektów, a w cenę każdego banera wliczamy zarówno materiał banerowy, jak również druk w pełnym kolorze oraz wszystkie elementy mocujące. To, jaki wariant będzie zastosowany, zależy już tylko od Państwa.


Nasze banery charakteryzują się przede wszystkim ogromną wytrzymałością, dzięki czemu bez problemu można je transportować, są również bardzo łatwe w montażu.
Wykonujemy zarówno banery na podkładzie plandekowym, jak i na podkładzie siatki, a do ich wykonywania wykorzystujemy kilka różnych metod.
Tę formę reklamy polecamy szczególnie tym, którym zależy na reklamie o dużej mobilności, a przy tym trwałej i łatwej w użyciu – tak w kwestiach transportowych, jak i montażowych.  

Banery na podkładzie siatki mogą być jedynie drukowane solwentowo, mogą być wykonywane na podłożu "plandekowym" lub też na "prześwitujacej siatce" (siatka mesh).

 do góry