Długopis z nadrukiem to idealny wręcz nośnik reklamy, który wciąż jest stosowany przez bardzo wiele firm i cieszy się niesłabnącą popularnością. Długopis bardzo często jest rozdawany w czasie rozmaitych organizowanych promocji, najczęściej jako upominek reklamowy. A dzięki temu, że jest używany przez wszystkich, właściwie codziennie, znakomicie sprawdza się w branżach, które oferują różnego rodzaju artykuły bądź też produkty.

Co ważne, dzięki bardzo niskiej cenie długopisy z nadrukiem mogą być także znakomitym uzupełnieniem bądź dopełnieniem kampanii reklamowej. Na długopisach można bowiem umieścić dowolny nadruk, np. LOGO, slogan reklamowy, dane adresowe firmy i inne. Nadruk reklamowy może być jedno-, dwu-, trzy- lub pełnokolorowy.

Długopisy plastikowe są bardzo tanie i świetnie się prezentują. Na długopisach reklamowych z plastiku można wykonywać nadruk tampodrukiem.

Długopisy reklamowe z metalu są bardzo interesującym, a przy tym ekskluzywnym wyrobem, który można ofiarować naszym klientom. Na metalu można wykonać grawer.

 do góry