Oferujemy druk teczek z pojedynczym i podwójnym grzbietem według indywidualnej kolorystyki. Teczki są idealnym rozwiązaniem na kilka kartek A4, na przykład dla notariusza, komisu samochodowego, biura nieruchomości lub do rozesłania ofert w eleganckim opakowaniu.

Profesjonalnie wykonane teczki firmowej są jednym z elementów który wpływa na wizerunek Twojej firmy. Przekonaj się jak łatwo możesz podnieść prestiż swojej firmy - teczki ofertowe sprawdzą się podczas każdego spotkania biznesowego, promocji produktów i usług, składania ofert, podpisywania umów lub jeszcze innych ważnych momentów każdej firmy. Powierzając nam druk teczek ofertowych zyskujesz pewność że otrzymasz towar w najwyższej jakości.

Teczki standardowo wykonujemy na kartonie 240 lub 300 g, druk może być jedno- lub dwustronny, dodatkowo można wydruk uatrakcyjnić powlekając go folią matową lub błyszczącą i/lub lakierem offsetowym bądź UV wybiórczo albo po całości (na matowo lub błysk).

Wydruki możemy również wykonać na ozdobnych, barwionych w masie kartonach, gładkich lub fakturowanych.

Teczki mogą być:

  • sztancowane (wówczas kształt nadaje im wykrojnik, po tej operacji teczkę należy jedynie złożyć)
  • z doklejanym skrzydełkiem (karton składany jest do formatu powiększonego A4, a od wewnętrznej strony doklejamy skrzydełko z tego samego materiału np. z nacięciami na wizytówkę, lub kieszeń samoklejącą (możliwości jest wiele, można dokleić również kieszonkę na wizytówkę, czy płytę CD/DVD itd.)

Wykonujemy również nadruki na gotowych teczkach sprowadzonych na specjalne życzenie lub dostarczonych przez klienta.

Galeria
 do góry