Jednym z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych są bezsprzecznie kubki. Co jest powodem takiego stanu rzeczy? Przede wszystkim ich długotrwałości, nie zużywają się bowiem tak szybko, a także użyteczności – każdy z nas je używa i bardzo je lubimy, zwłaszcza, gdy są atrakcyjnie wykonane.

Kubki firmowe mogą być rozdawane na targach jako bardzo praktyczny gadżet reklamowy. Mogą być także dodawane jako gratis do sprzedawanych przez Państwa produktów. Kubki bądź filiżanki reklamowe można również podarować swoim pracownikom, tworząc tym samym większą więź ze swoją firmą – choćby poprzez nadrukowanie imienia każdego pracownika na poszczególnych kubkach.

Ze względów technologicznych proponujemy wykonywanie nadruków tylko na naszych kubkach. Mają one bowiem (dotyczy to kubków ceramicznych) specjalnie przygotowaną powłokę, która umożliwia absorbcję wydrukowanego na odpowiednim medium wzoru. 

Dostępne są również coraz popularniejsze kubki termoaktywne - nadruk na takim kubku w temperaturze pokojowej jest niewidoczny, a w całej okazałości pojawia się dopiero po napełnieniu kubka gorącym płynem.

 do góry