Data wydruku: 2024-07-12 20:17:28

Koszulki t-shirt i polo

Jedną z najbardziej popularnych form reklamy w ostatnich czasach, lubianą przez klientów, są koszulki z nadrukiem – w szczególności zaś tak modne T-shirty oraz koszulki polo.

Są nie tylko fajnym gadżetem, po który bardzo chętnie wszyscy sięgają, ale tez wyjątkowo efektywnym nośnikiem promocyjnym, można bowiem za ich pomocą przeprowadzić bardzo skuteczną kampanię reklamową – zarówno samej marki, jak i konkretnego produktu.

Niebanalny T-shirt czy bluza zwracają bowiem uwagę odbiorców i wyróżniają się z tłumu przy okazji reklamując dany produkt – i to na długo po zakończeniu właściwej kampanii, ich żywot trwa bowiem zwykle bardzo długo. Koszulki z nadrukiem wykonuje się zwykle metodą sitodruku, czyli bezpośredniego przenoszenia na materiał nadruku i farb wodnych.

Stosujemy jednak także i inne metody, między innymi flock (nadruk nie jest gładką powierzchnią tylko meszkiem), wycięcie z folii ploterowej (napisy, grafiki wektorowe, ksywki) lub fototransfer (wzory z dużą ilością kolorów lub zdjęcia). Wszystkim klientom pokazujemy wizualizację gotowego produktu, tak, aby miał on wpływ na końcowy efekt i był dzięki temu zeń w pełni zadowolony.