Data wydruku: 2024-07-12 20:14:32

Wizytówki

Nie sposób wyobrazić sobie dziś firmę, która mogłaby normalnie funkcjonować i utrzymywać stosunki partnerskie w sprawach biznesowych bez tak prostej rzeczy, jak wizytówki.

Są one bowiem produktem, który jest swoistym znakiem rozpoznawczym firmy i pozwala jej wyróżniać się na tle konkurencji – stąd tak ważnym jest, aby wizytówka była wykonana w pełnio profesjonalnie i z pomysłem, ale też pozwalała potencjalnemu klientowi od razu skojarzyć ją z firmą, na przykład poprzez charakterystyczne logo czy odniesienia do specyfiku branżowej.

Druk wizytówek wykonujemy kilkoma metodami, m.in. metodą cyfrową, offsetową, sitodrukową, w zależności od wielkości nakładu, terminów realizacji oraz oczekiwań klientów. Wykonujemy druk wypukły wizytówek i tłoczenia zarówno suche, jak i przy użyciu folii.

Ponadto zapewniamy także możliwość foliowania wizytówek, co chroni je przed zniszczeniem i nadaje im jeszcze efektowniejszego wyglądu. Tu również zapewniamy naszym klientom możliwość wyboru – między folią błyszczącą oraz matową, a także w opcji foliowania jednostronnego i dwustronnego.

 

Prezentowane realizacje wizytówek nie zawierają pełnych informacji, ze względu na ochronę danych osobowych.